بهترین مشاور برای انتخاب رشته کنکور کیست؟گنبد

آوریل 27, 2021

اعلام رتبه های کنکور معمولا در دهه اول مرداد ماه توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می گیرد.اغلب داوطلبان کنکور با دیدن رتبه خود،شُکه می شوند و همچنین به علت نا آگاهی از اصول انتخاب رشته،تغییر ظرفیت ها در هر سال،روشن نبودن آینده شغلی و شرایط ادامه تحصیل به دنبال یک مشاور انتخاب رشته خوب می گردند.

متاسفانه به علت تعداد زیاد دانش آموزان کنکوری و شرایط روحی داوطلبان عزیز و خانواده های ایشان،برخی از سودجویان و مشاور نماها نیز وارد بحث انتخاب رشته کنکور می شوند و آسیب های جبران ناپذیری به دانش آموزان و خانواده هاشان با سخنان دروغ،غیر منطقی،انتخاب رشته های غلط و … وارد می کنند.از این رو ابتدا توجه شما را به چند مدل از تبلیغات غیر واقعی و دروغین برخی مشاوران و موسسات جلب می کنم:

  • قبولی در رشته پزشکی با رتبه ۵۰۰۰۰،متاسفانه این مطلب توسط یکی از مشاوران در صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شد.مشاور مذکور اعلام کرد در سال قبل دانش آموزی با رتبه حدودا ۵۰۰۰۰ را انتخاب رشته کردم و در رشته پزشکی قبول شد!!! بعد از مراجعه افراد و ثبت نام،ایشان کلا منکر این مطلب شدند و هزینه مشاوره به کسی برگشت داده نشد.
  • خرید صندلی پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی،مهندسی و … در دانشگاه های معتبر.خرید صندلی هم دروغی بیش برای کلاهبرداری سودجویان نیست.تمام رشته های پردیس با رتبه های بالاتر و شهریه زیاد،جذب دانشجو می کنند.
  • ارتباط با سازمان سنجش،مشاور سازمان سنجش،مشاور ارشد سازمان سنجش،مشاور ارشد آموزش و پرورش،ارتباط خویشاوندی با رئیس سازمان سنجش،وزیر،رئیس جمهور محترم،وزارت اطلاعات و…. همه کذب محض می باشد و افرادی که دارای چنین ارتباطاتی باشند هیچگاه به کسب در آمد از طریق انتخاب رشته،احتیاجی ندارند.
  • آگاهی از قوانین خاص و پشت پرده در سازمان سنجش و….
  • انتخاب رشته به روش های QWE,SFG,…. تمام این اسامی،جنبه تبلیغاتی دارد و از اصول تایید شده سازمان سنجش پیروی نمی کنند.
  • ارتباط با نمایندگان محترم مجلس،روسای دانشگاه های معتبر،وزیر علوم و … و فرستادن شما به رشته پزشکی فلان دانشگاه از دی ماه،بدون اینکه در انتخاب رشته قبول شده باشید.معمولا این افراد مبلغ هنگفتی را برای پیش پرداخت از شما می گیرند و بعد از ۶ ماه اگر بتوانید آن ها را پیدا کنید می گویند”در صورت شکایت،خود شما هم مجرم هستید و از ورود به دانشگاه محروم خواهید شد” .

داوطلب عزیز تمام این موارد و تبلیغاتی از این دست،کذب محض است و برای کلاهبرداری از شما ساخته شده است.

آموزشگاه کنکور و تحصیلی  رسپینا در حوزه های تحصیلی کنکور، آموزش و پرورش ، انتخاب رشته  در استان گلستان ، گنبد کاووس ، مینودشت، گالیکش، کلاله، آزادشهر، علی آباد خدمات مشاوره ارائه می دهد. مشاوره تخصص ماست.

توسط
admin
admin

مقالات مرتبط

مشاوره موفقیت

معرفی رشته تحصیلی و شغلی

مشاوره موفقیت

مرکز مشاوره رسپینا در گنبد کاووس با تکیه بر تجربه و تخصص خود، به ارائه مشاوره در زمینه موفقیت افراد […]

بدون دیدگاه فوریه 6, 2024
زبان کنکور گنبد

مشاوره تحصیلی و موفقیت

زبان کنکور گنبد

در کنکور سراسری، برای اینکه بتوانید رتبه زیر هزار بیاورید باید درصدتان در این درس حداقل ۵۰ درصد باشد پس […]

بدون دیدگاه می 18, 2021
تکنیک‌های مطالعه ؟ کنکور گنبد

کنکور سراسری

تکنیک‌های مطالعه ؟ کنکور گنبد

اثر فاصله‌گذاری ساده‌ترین روش برای جذب انبوه اطلاعات استفاده از اثر فاصله‌گذاری است. پژوهشگران این روش را در میان یافته‌های […]

بدون دیدگاه می 12, 2021
بر چه مبنایی انتخاب رشته کنیم؟

کنکور سراسری

بر چه مبنایی انتخاب رشته کنیم؟

ببینید خیلی از داوطلبان کنکور سراسری وقتی رتبه خودشون رو می بینند بی خیال انتخاب رشته می شن و می […]

بدون دیدگاه آوریل 27, 2021
روش مطالعه هر درس برای کنکور ؟ گنبد

مشاوره تحصیلی و موفقیت

روش مطالعه هر درس برای کنکور ؟ گنبد

ریاضی-تکنیکی فیزیک-ترکیبی تکنیکی شیمی-ترکیبی زیست-ترکیبی،مفهومی،تصویری دین وزندگی،ادبیات،زبان،عربی-رمزگذاری و جداجدا خواندن آموزشگاه کنکور گنبد؟ آموزشگاه کنکور و تحصیلی سوپررسپینا در استان […]

بدون دیدگاه آوریل 24, 2021
اهمیت مصرف میوه و سبزیجات

کنکور سراسری

اهمیت مصرف میوه و سبزیجات

تاثیر مصرف میوه و سبزیجات نوجوانی دوره ای مهم از زندگی است که سبک زندگی در آن شکل گرفته و […]

بدون دیدگاه آوریل 11, 2021
دیدگاه‌ها

اولین نفری باشید که درباره این دوره نظر میدهید!

خوشحال میشیم نظر خودتان را برای ما بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *