سوالات متداول

 

موسسه سوپررسپینا گامی نو در ارایه خدمات آموزشی و مشاوره ای در زمینه تحصیلی، کنکور و برگزاری دوره های آموزشی با همکاری اساتید و مشاوران نخبه از تهران در استان گلستان فعال می باشد.

دانش آموزان در هر پایه ای از تحصیل خود می توانند بر اساس هدف خود از بیمه مشاوره تحصیلی و فردی رسپینا استفاده کنند. بیمه مشاوره یکساله است و در طول یکسال برای دانش آموز در مقاطع مختلف زمانی برنامه های تحصیلی و پرورشی منحصر به فرد ارایه می شود. در طول دوره شما با یک پشتیبان در ارتباط هستید و به طور دوره ای از یک مشاور تحصیلی و روانشناس بالینی بصورت جداگانه بهره می برید.

حل تعارضات فرزند و والدین، آموزش های فرزندپروری و والد پروری از اصول بیمه مشاوره جامع رسپینا هسند.

برنامه ریزی تحصیلی ، کنکور، اوقات فراغت، حرفه آموزی از جمله خدمات بیمه جامع است.

 

دوره MCHILD برای دانش آموزان از سن نه سالگی تا 18 سالگی طراحی شده است تا دانش آموزان با اصول عملی کسب و کار و مدیریت و کارآفرینی برای انتخاب رشته و شغل و مدیریت سرمایه و ایده پردازی آشنا شوند.

روش استفاده از فضای دیجیتال و انسان دیجیتال در قرن 21 بسیار مهم است. در این دوره دانش آموزان از سن 12 سالگی یاد می گیرند چگونه از فضای دیجیتال بهره ببرند. آموزش طراحی سایت، اپ و فناوری های دیجیتال از محتوای این دوره است.

سوپررسپینا با همکاری سوپراسکول در تهران از طریق پکیج های آماده و کلاس های دیجیتال برای دانش آموزان گلستانی خدمات آموزشی کنکور ارایه می دهد.