یادگیری گنبد

اولین و مهم ترین مرحله از مطالعه، یادگیری می باشد. زیرا تا درست و مفهومی یادنگیرید نمی توانید سوالات ریاضی را به درستی پاسخ دهید پس باید از تمام ابزار های موجود برای یادگیری استفاده کنید.

انتخاب رشته کنکور در گنبد؟ مرکز مشاوره رسپینا با بهره گیری از اساتید انتخاب رشته در گنبد استان گلستان و تهران بهترین انتخاب رشته برای کنکور سراسری خواهند داشت.
بهترین اساتید کنکور گنبد کاووس، ؟ آموزشگاه کنکور سوپررسپینا و موسسه مشاوره تحصیلی رسپینا و مرکز در خدمت دانش آموزان استان گلستان است.

ابزار های یادگیری درس ریاضی عبارت اند از کتاب درسی، منابع کمک آموزشی، جزوه ها و یادداشت برداری های خودتان و …

برای مطالعه این درس ابتدا باید کتاب درسی را به طور کامل مطالعه کنید و بعد از مطالعه کتاب درسی باید به سراغ جزوه خود رفته و نکات را در آن به طور کامل یادداشت کنید.

تعدادی از تست های کنکور سراسری، عینا از مثال ها و تمرین ها و نکات متن کتاب درسی مطرح می شود. به این نکته توجه داشته باشید برای حل سوالات درس ریاضی تنها یادگرفتن فرمول ها کافی نمی باشد بلکه علاوه بر یادگیری و فهمیدن، باید آن ها را به خاطر بسپارید زیرا در جلسه آزمون سراسری نه کتاب دارید و نه جزوه.

پس اول به دقت و مفهومی یاد بگیرید و سپس فرمول‏ها و نكات و رابطه‏ها و… را حفظ كنید. در ادامه‏ مرحله‌ یادگیری لازم است تعدادی تست به طور آموزشی از مبحثی كه مطالعه كردید، حل كنید. در حل تست به طور آموزشی، زمان تست زدن مهم نیست، بلكه یادگیری تمام نكات تست و به‌كارگیری مطالب مطالعه‌ شده در حل تست، مهم است. هنگام حل تست آموزشی می‏توانید از جزوه یا كتاب درسی یا حتی پاسخ تشریحی تست کمک بگیرید. تعداد تست های آموزشی باید به اندازه‏ای باشد كه تمام مطالب درسی در آن مبحث را پوشش دهد.

پس از حل تست‏های آموزشی، نوبت خلاصه‏ نویسی است. مباحثی را كه مطالعه و چند تست آموزشی از آن حل كردید خلاصه‏ نویسی كنید. سعی كنید در خلاصه‏ نویسی، تمام مطالب و نكات مهم را یادداشت کنید. با پایان خلاصه‏ نویسی مبحث مطالعه‌ شده‏ مرحله‏ اول مطالعه كه یادگیری است، به پایان می‏رسد.

آموزشگاه کنکور گنبد؟ آموزشگاه کنکور و تحصیلی سوپررسپینا در استان گلستان فعال می باشد.

 

سر فصل ها
این دوره هیچ بخشی ندارد.