مشاوره تحصیلی آنلاین

آوریل 5, 2021

 

مشاوره تحصیلی یکی از مهمترین زمینه های مشاوره است که در آینده افراد و کسب موفقیت تحصیلی و شغلی موثر است. مشاوره تحصیلی حضوری با توجه به اختصاص زمان و هزینه بیشتر،بعد مسافت و در شرایط کنونی احتمال انتقال بیماری کرونا، توصیه نمی شود. در مشاوره تحصیلی موضوعی که مورد اهمیت است، برقراری ارتباط موثر با مشاور است. افراد مختلف به جهت شیوه های قالب یادگیری متفاوت ،نظرات مختلفی در مورد نحوه برگزاری جلسه مشاوره تحصیلی دارند. ممکن است برخی تصور کنند که مشاوره تحصیلی حضوری برایشان موثر تر است. اما در هر تصمیم گیری می بایست همه ابعاد مثبت و منفی لحاظ شود تا در نهایت، تصمیم درست تری بگیریم.باتوجه به شرایط موجود در دنیا،  امروزه همه خدمات به سوی ارائه خدمات آنلاین پیش می رود،و ما در بسیاری موارد مجبور هستیم خودمان را با شرایط تطبیق دهیم. اما قطعا نمیخواهیم کیفیت ضعیفی از خدمات را دریافت کنیم.

برای دریافت خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین می بایست به نکات مهمی توجه کنیم. اولین نکته برای دریافت مشاوره تحصیلی آنلاین، استفاده از یک مرکز شناخته شده ،معتبرو با سابقه جهت دریافت مشاوره تحصیلی است. نکته دوم این است که بدانیم با چه شخصی مشاوره تحصیلی انجام می دهیم و آیا شخص مشاور،  تخصصی در این زمینه دارد؟

 

نکته بعدی در استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین راحت بودن و سریع بودن رزرو مشاوره تحصیلی و انجام جلسه مشاوره تحصیلی است. مرکز مشاوره تحصیلی و کنکور سوپررسپینا علمی ترین و تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور است که سالهاست با تکیه بر اعتماد و استقبال شما عزیزان توانسته است در مقاطع مختلف تحصیلی خدمات مشاوره با کیفیت بسیار بالا ارائه کند و بتواند مسیر موفقیت شما را تسهیل و تسریع کند.

مرکز مشاوره تحصیلی و کنکور سوپررسپینا به خود می بالد که توانسته به عنوان یک مرجع  تراز اول در خدمات مشاوره تحصیلی و شغلی، شاهد موفقیت شما عزیزانی باشد که در انتخاب خود، مرکز مشاوره تحصیلی و کنکور سوپررسپینا را برگزیدید.
همراهان فرهیخته ای که از سالها پیش خدمات مرکز مشاوره تحصیلی شهداد را رصد میکنند میدانند که مرکز مشاوره شهداد اولین موسسه مشاوره ایران است که کلاس آنلاین،آزمون آنلاین و رزرو آنلاین جلسات مشاوره را ارئه کرده است. این مرکز با تکیه بر تجربه و توانمندی های خود همیشه به دنبال ارائه بهترین کیفیت خدمات مشاوره ای بوده است و با هدف برطرف کردن خلاء ها و ضعف های سیستم آموزشی و ارائه مشاوره علمی و بروز،  تاسیس شده است.

خدمات مشاوره تحصیلی در مرکز مشاوره تحصیلی شهداد هم شامل خدمات مشاوره تحصیلی حضوری، مشاوره تحصیلی تلفنی و هم مشاوره تحصیلی آنلاین به صورت تماس تصویری است.

سایت  مشاوره تحصیلی و کنکور سوپررسپینا یک سایت کاربر پسند و جذاب برای استفاده از خدمات مشاوره ای است که می تواند پل ارتباطی شما با ما باشد.  پیشنهاد مرکز مشاوره شهداد به شما داوطلبان عزیز ،با توجه به شرایط کنونی استفاده از جلسات مشاوره تلفنی و یا مشاوره ویدیوکال( تماس تصویری) است و فقط در صورت ضرورت نسبت به رزرو جلسه مشاوره تحصیلی حضوری اقدام کنید.

اگر جلسه رزرو شده حضوری باشد داوطلب در زمان دقیق ثبت شده به آدرس مرکز که روی سایت درج شده مراجعه می کند و در صورتی که جلسه مشاوره تحصیلی تلفنی یا آنلاین را رزرو کرده باشید، در زمان مقرر مشاور با شما تماس خواهد گرفت.

موسسه سوپررسپینا گامی نو در ارایه خدمات آموزشی و مشاوره ای در زمینه تحصیلی، کنکور و برگزاری دوره های آموزشی، با همکاری اساتید و مشاوران نخبه، از تهران در استان گلستان فعال می باشد.

توسط
admin
admin

مقالات مرتبط

اختلالات یادگیری گنبد

کنکور سراسری

اختلالات یادگیری گنبد

آیا کودک شما در مدرسه مشکل دارد، از خواندن با صدای بلند ، نوشتن مقاله یا سر و کله زدن […]

بدون دیدگاه جولای 25, 2022
مشاور تحصیلی خوب گنبد

مشاوره تحصیلی و موفقیت

مشاور تحصیلی خوب گنبد

مشاوره تلفنی ، مشاوره تلفنی در روانشناس در گنبد کاووس نوروفیدبک ، گنبد کاووس ، مینودشت، مشاور تحصیلی خوب گنبد، […]

بدون دیدگاه جولای 20, 2022
مشاور تحصیلی و کنکور گنبد

مشاوره تحصیلی و موفقیت

مشاور تحصیلی و کنکور گنبد

مشاوره تلفنی ، مشاوره تلفنی در روانشناس در گنبد کاووس نوروفیدبک ، گنبد کاووس ، مینودشت، گالیکش، کلاله، مشاور تحصیلی […]

بدون دیدگاه جولای 20, 2022
مرکز مشاوره گنبد

مشاوره تحصیلی و موفقیت

مرکز مشاوره گنبد

مشاوره تلفنی ، مشاوره تلفنی در روانشناس در گنبد کاووس نوروفیدبک ، گنبد کاووس ، مینودشت، گالیکش، کلاله، آزادشهر، روانشناس […]

بدون دیدگاه جولای 20, 2022
زبان کنکور گنبد

مشاوره تحصیلی و موفقیت

زبان کنکور گنبد

در کنکور سراسری، برای اینکه بتوانید رتبه زیر هزار بیاورید باید درصدتان در این درس حداقل ۵۰ درصد باشد پس […]

بدون دیدگاه می 18, 2021
روش مطالعه درس ریاضی کنکور ؟ گنبد

مشاوره تحصیلی و موفقیت

روش مطالعه درس ریاضی کنکور ؟ گنبد

1.   ریاضی را موضوعی بخون ریاضی را موضوعی بخونیم به این معناست که همان‌طور که شما بهتر از من می‌دانید […]

بدون دیدگاه می 15, 2021
پیش‌خوانی؟کنکور گنبد

مشاوره تحصیلی و موفقیت

پیش‌خوانی؟کنکور گنبد

شما با حجم انبوهی از درس‌ها و مطالب روبه‌رو هستید اما نگران نباشید با استفاده از فاصله‌گذاری و پیش‌خوانی می‌توانید […]

بدون دیدگاه می 12, 2021
دیدگاه‌ها

اولین نفری باشید که درباره این دوره نظر میدهید!

خوشحال میشیم نظر خودتان را برای ما بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *